Katılımcı Okullar


1. Murat Anadolu Lisesi

Özel 3 Mart Azizoğlu Eğitim Kurumları

80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Adana İsmet İnönü İlkokulu

Özel Alev Okulları

Özel Anakent Okulları

Ankara Bilim ve Sanat Merkezi

Antalya Bilim ve Sanat Merkezi

Antalya Koleji

Özel Aramyan Uncuyan Ermeni Ortaokulu 

Ata Ortaokulu

Avrupa Koleji

Aydın Doğan Bilim ve Sanat Merkezi

Beşiktaş Bilim ve Sanat Merkezi

Özel Bilfen Ataşehir Okulları

Özel Bursa Kültür İlkokulu Özlüce Kampüsü

Canaydın Ortaokulu

Capitol  Ortaokulu

Cihangir Koleji Büyükçekmece Kampüsü

Özel Çakır Eğitim Kurumları

Çanakkale Özel İlkokulu ve Ortaokulu

Özel Çorum Samanyolu Ortaokulu

Darrüşafaka Eğitim Kurumları

Özel Doğa Koleji Balıkesir

Özel Özel Doğa Koleji Beykoz

Özel Doğa Koleji Bursa Hamitler 

Özel Doğa Koleji Kayseri Ofxford Quality Programme

Özel Doğa Koleji Kurtköy Oxford Quality Programme

Özel Doğa Koleji Mersin

Özel Doğa Koleji Üsküdar

Dumlupınar Ortaokulu

Edirne Alper Yazoğlu Ortaokulu

Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi

Edirne Bahçeşehir Koleji

Özel Edirne Beykent Anadolu Lisesi

Özel Edirne Beykent Koleji

Edirne Güzel Sanatlar Lisesi

Edirne Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Edirne Lisesi

Edirne Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

Edirne Serhat İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi

Edirne Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi

Emine Örnek Eğitim Kurumları

Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi

FMV Özel Ayazağa Işık Okulları

FMV Özel Nişantaşı Işık Okulları

Gazi Ortaokulu

Hasköy İlkokulu Ve Ortaokulu

Hisar Okulları

Irmak Okulları

İELEV Eğitim Kurumları Özel Cağaloğlu İlkokulu ve Ortaokulu

İlhami Ertem Anadolu Lisesi

Özel İsabet Okulları Çekmeköy Kampüsü

İsmail Kakaç Ortaokulu

İstanbul Atatürk Ortaokulu

İstanbul Cumhuriyet Koleji

Özel İstanbul Koleji

İstek Özel Belde Ortaokulu

İstiklal Ortaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

İzmir Özel Türk Koleji Bahattin Tatış Kampüsü

İzmir Özel Türk Koleji Büyükçiğli Kampüsü

Kamil Yavuz Karikatür Atölyesi

Kılıçarslan İlkokulu ve Ortaokulu

Kırkpınar Ağası Alper Yazoğlu Ortaokulu

Özel Küçük Prens İlkokulu

Kültür Koleji

Maçka Akif Tuncel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Malatya Bilim ve Sanat Merkezi

Mektebim Okulları

MEV Koleji Özel Basınköy Okulları

MEV Koleji Özel Büyükçekmece Okulları

Mimaroba Ortaokulu

Özel Mürüvvet Evyap Okulları

Neşe ve Karikatür Müzesi

Nilüfer Beşevler Gençlik Merkezi Karikatür Atölyesi

Özel Nilüfer Coşkun Koleji

Nilüfer İsmail Kadriye Solakoğulları Ortaokulu

Oğuzkaan Koleji

Ordu Dr. M. Hilmi Güler Bilim ve Sanat Merkezi

Öğretmen Hasan Güney Ortaokulu

Öykü Bale Okulu

Öykü Resim Atölyesi

Pi Okulları

Sadettin Türkün Ortaokulu

Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi

Salihli Bilim ve Sanat Merkezi

Özel Sanko Okulları

Sinop Gençlik Merkezi

Sultangazi Cumhuriyet Ortaokulu

Şehit Ali İhsan Aydın İlkokulu

Şehsuvarbey Ortaokulu

Tan Eğitim Kurumları

Özel Tarkmanças Ermeni İlkokulu ve Ortaokulu

TED Bodrum Koleji

TED Bursa Koleji

TED Samsun Koleji

TEGEV Sema ve Aydın Doğan Eğitim Parkı

Özel Tekden Küçükyalı Koleji

TKMÇ Bolluca Çocuk Köyü

Özel Tunçsiper Okulları

Ulus Özel Musevi 1. Karma Ortaokulu

Özel Üsküdar Sev İlkokulu ve Ortaokulu

Vedide Baha Pars Ortaokulu

VKV Koç Özel İlkokulu, Ortaokulu ve Lisesi

Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu

Yavuz Selim Ortaokulu

Yıldırım Beyazıt Ortaokulu

Zübeyde Hanım Anaokulu

        Zühtüpaşa İlkokulu

       Okullar Alfabetik Sıraya Göre Dizilmiştir.
lang

Ödeme için tıklayınız
Form